HAVA ÇEKİMİ 4K - 2,7K - HD GÖRÜNTÜ KALİTESİ İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF HİZMETİ

Gündüz veya gece havadan video ve fotoğraf çözümleri için doğru yerdesiniz.

Türkiye'nin her yerine hizmet verebilmekteyiz. Ekonomik fiyat politikamızla çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için
iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

Video ve fotoğraf tecrübemizi uçuruyoruz.

17 Yıllık fotoğrafçılık ve video bilgimizi hava çekimlerimize taşıyoruz. İzlemesi keyifli işlerin peşindeyiz.

Havadan 4K Video Çekimi
Havadan 2.7K Video Çekimi
Havadan HD Video Çekimi
Havadan Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf Çekimi
HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ

Hava çekimi son dönemlerde reklam filmleri, diziler, klipler, tanıtım filmleri, sinema filmleri ve saymakla bitmeyecek bir çok projenin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Görüntüleme alanı konusunda yarattığı özgürlük, videolara kazandırdığı görsel zenginlik veya sunulması istenen yapı, araç veya lokasyonun genel yapısının görüntülenmesi açısından büyük önem teşkil etmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek çözünürlüklü kayıt yapabilen kameralara sahip dronelar veya profesyonel kameraları taşıyabilen dronelar ile havadan 4K video çekimi mümkün hale gelmiştir.


HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Genellikle inşaat firmalarının tercih ettiği bununla beraber bir çok farklı sektörde de tercih edilen havadan fotoğraf çekimi, havadan haritalama, havadan inşaat çekimi, havadan arazi çekimi gibi büyük yapıların veya arazilerin görüntülenmesinde tercih edilmektedir. Yalnız inşaat sektörü gibi görünse de aslında tersanelerde tekne yapımı ve satışı yapan firmalar, araç üretimi veya satışı yapan firmalar, restoranlar, cafeler, plaj işletmeleri ve oteller gibi geniş alana yayılan işletmelerin de havadan fotoğraf çekimi ihtiyaçları oluşmaktadır.

Yapının veya alanın tüm ihtişamını gözler önüne serebilecek fotoğraflar için drone veya üzerinde bulunan kameranın çözünürlüğü tek başına yeterli olmamaktadır. Bu noktada biz 17 senelik fotoğraf ve video bilgimizi son dönemlerde gökyüzüne taşıdık. Stüdyo kadar rahat olmasa da fotoğrafçılığın getirdiği avantajları havadan fotoğraf çekimlerimize de yansıtıyoruz.

Doğru ışığı alabileceğimiz zamanı, en iyi görüntüyü alacağımız konumu ve doğru kadrajı müşterilerimizle paylaşıyor ve birlikte hareket etmenin verdiği rahatlıkla en doğru fotoğrafa ulaşabiliyoruz.


HAVADAN FOTOĞRAF ÖRNEKLERİ
Portfolio Images
Portfolio Images
Portfolio Images
ÇEKİM SÜRECİ VE PROSEDÜRLER

Anlaşma ve sözleşmenin ardından çekim tarihi belirleniyor ve kesinleşmiş çekim tarihine uygun olarak. Hava çekimlerini gerçekleştireceğimiz koordinatlar, tarih ve saat bilgisi Sivil Havacılık genel müdürlüğü ile paylaşılıyor ve izin başvuruları tarafımızca yapılıyor. Tüm belgelerin eksiksiz olması halinde maksimum 1 haftalık sürecin ardından gerekli izinler alınmış ve çekim için hazır durumda oluyoruz.
Hava şartlarının uygunluğu çekim tarihini belirlerken kontrol edildiğinden yanılma payı göz önüne alınarak hareket ediliyor. Eğer uygun hava şartları oluşmuş ise belirlenen tarih ve saatte çekim gerçekleştiriliyor.